Kılavuz Yayın Grubu

03 Nisan 2006 tarihinde kurulan Kılavuz Kitap Yayın Eğitim İnşaat Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti. Bünyesinde marka tescil belgeli Kılavuz Yayınları, Yuva Yayınları, Faktör Yayınları, Living Yayınları, Pinokyo Yayınları, Kukla Yayınlarını bulundurarak 12 yıldır yayın hayatına devam etmektedir.

Kılavuz Kitap Yayın Eğitim İnş. Turz. San ve Tic. Ltd. Şti alt markalarını bünyesinde toplayarak piyasaya sunduğu ürün çeşitiyle eğitim-öğretim alanında Türkiye'nin birçok noktasında seçkin yayınevleri seviyesindedir. Türkiye'nin 81 vilayetindeki satış noktalarıyla birlikte, Turkuvaz, D&R, Nezih gibi Türkiye'nin önde gelen zincir mağazaları ve seçkin internet satış kanallarıyla da direk çalışmaktadır. 2017 yılında yurt dışına telif ihracatı yapma görüşmeleri devam etmektedir. Kılavuz Yayın Grubu olarak Türkiye'nin çeşitli illerinde düzenlenen büyük fuar organizasyonlarının tamamına katılmaktadır.

Kılavuz Yayın Grubu, çalışanlarıyla birlikte sürekli gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak okurlarını memnun etmeyi amaçlar. Bu süreçte Kılavuz Yayın Grubu sizlerin en yakın yardımcısı olmak misyonu ile hareket etmektedir. Sonuç odaklı bir çözüm üretmek zorunda olduğunu fark ederek, kendisini yayın sektöründe ayrıştıran özgün uygulamalar geliştirmiştir. Kılavuz Yayın Grubu çağın gerektirdiği tüm teknolojik donanıma sahip deneyimli, alanında uzman, başarıya odaklı, dinamik, yaratıcı, öğreten, rehber öğretmen ve uzmanlardan oluşan eğitim öğretim kadrosuyla hizmet vermektedir. Yayınlarımız için değer yaratmak, beklentilere karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Kalite, hizmet ve satışta en iyi olmak ve bu imajı korumak ana hedefimizdir.

Saygılarımızla
Kılavuz Kitap Yayın Eğitim